تبلیغات
::The Offical Fansite of CM Punk::
منوی اصلی
نویسندگان
نظرسنجی
آمار سایت

با سلام خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی در این پست قصد دارم به پریویو از نایت اف چمپینز مسابقه سی ام پانک در برابر جف هاردی بپردازم...

 

د بش: جف هاردی موفق شده بود که پانک رو پین کنه ولی پای پانک در زیر طناب ها موند داور شمارش رو قطع کرد و وقتی پانک بلند شد با یه ضربه به پشت داور بازی رو دی کیو کرد تا بتونه از کمربندش در مقابل جف هاردی دفاع کنه.

 

جاجمنت دی:در این پی پی وی در حالی که جف هاردی برنده قطعی بازی شده بود برادرش مت به رینگ اومد و با زدن ضربه ای به جف به اج فرصت این رو داد که کمربند سنگین وزن رو بدست بیاره..

 

رویال رامبل:در این پی پی وی مت هاردی بعد از این که بازی خودش بر سر کمربند ای سی دابیلیو چمپیونشیپ رو واگزار کرد در بازی جف هاردی با اج دخالت کرد و با زدن صندلی به سر جف باعث شد که وی کمربند دابیلیو دابیلیو ای رو از دست بده.

 

جف هاردی برای رسیدن به این کمربند مشکلات زیادی رو طی کرده ولی حریف وی سی ام پانک هم حریف ساده ای نیست ولی باید منتظر وموند و دید که در نایت اف چمپینز چه اتفاقی رخ خواهد داد هر 2 استار در یک نقطه با هم اشتراکی دارند و اون هم تکنیک بالای اونهاست.جف هاردی در حال حاضر یکی از اماده ترین استارهای کمپانی به حساب میاد  و احتمال این که بتونه کمربند رو بدست بیاره کم نیست...

 

نظر سنجی به بازی پانک در نایت اف چمپینز تغییر پیدا کرد در نظر سنجی جدید شرکت کنید...

 

سرافراز و سربلند باشید در پناه ایزد جاویدان....


موضوعات مطلب :
Cm punk News,
نوشته شده توسط کاوه تقی پور در پنجشنبه 18 تیر 1388 و ساعت 12:06 ق.ظ
نظرات
مطالب اخیر
آرشیو موضوعی
آرشیو ماهیانه
جستجو در سایت
باتن لینک ها

  

 

--------------------------

 
 
 
 


This Template Designed By PHPNUKE.IR And Davood Jafari, Special Thanks To SNM